Výkupy nemovitostí,
s předkupním právem
zpětné koupě

Zbavte se exekucí, zachraňte svoji nemovitost před dražbou a v klidu užívejte svoji nemovitost dále.

Co znamená výkup nemovitosti s předkupním právem zpětné koupě?

Princip nákupu tzv. “na leasing” je dobře známý – splácíte věc, kterou zároveň můžete po celou dobou užívat. Výkup nemovitosti s předkupním právem zpětné koupě není o nic složitější. Pokud potřebujete rychle a bez složité administrativy hotovost na pomoc při podnikání či splacení dluhů, pomůžeme vám s jeho domluvou.

Principem výkupu s předkupním právem je, že svůj majetek dočasně prodáte a pomocí splátek si ho následně kupujete zpátky. Přitom po celou dobu můžete majetek dál využívat. Stejně jako u ostatních produktů i s tzv. zpětným leasingem vám pomůžeme v případě, že vlastníte nemovitost, kterou můžete pro tento účel využít. Zcela jednoduše: Nemovitost nám prodáte, podle domluvených kritérií ji budete splácet podobně jako nájem a v případě plnění podmínek si po určitém čase (zpravidla do pěti let) můžete za předem stanovenou cenu odkoupit majetek nazpátek. Stejně jako u dalších produktů i při zpětném leasingu nabízíme dlouhodobou spolupráci. Pokud v době čerpání zjistíme, že můžete dosáhnout na výhodnější financování, pomůžeme vám zařídit vše potřebné.

Nezávazně poptat
výhodný podnikatelský úvěr

Kolik potřebuji

50 tis. Kč

10 mil. Kč

Na jak dlouho?

let

1 rok

20 let

Měsíční splátka

Úrok od 10,9% p.a.

Běžná měsíční platba

Proč řešit prodej nemovitosti a následný odkup zpět právě u nás?

Vašemu případu se budeme věnovat individuálně a pečlivě. Výši nájemného určíme podle vašich možností a schopností nájemné platit. Našim cílem není nemovitost dále zobchodovat, ale celou transakci včetně zpětného odkupu s vámi dokončit. Potřebné papírování vyřídíme kompletně za vás, smlouvy vám ale dodáme v dostatečném předstihu, abyste si je mohli řádně nastudovat. Převezmeme za vás i jednání s exekutory. Nabízíme také pomoc právní kanceláře, se kterou spolupracujeme. Ta zkontroluje, zda je s vaší exekucí vše v pořádku a pokud najde pochybení věřitelů či exekutorů, pomůže vám získat vaše peníze nazpět.

 • Neztrácíte majetek
  vaši nemovitost užíváte stejně, jako před
  čerpáním leasingu a kdykoli si ji můžete odkoupit nazpátek.
 • Rychlost
  okamžité vyplacení exekucí, zastavení případní dražby.
 • Osobní přístup
  nájemné přizpůsobíme vašim finančním možnostem.
 • Postaráme se o byrokracii
  převezmeme za vás jednání s věřiteli a exekutory.
 • Zůstaneme s vámi
  pomůžeme vám s možnostmi zpětného odkupu,
  např. přefinancováním s bankou

Jaký je postup při realizaci výkupu a zpětného odkoupení nemovitosti?

Na základě kupní smlouvy přepíše klient vlastnická práva k nemovitosti na investora. Z výnosu této kupní smlouvy se v první řadě zaplatí případné dluhy a exekuce spojené s nemovitostí. Dále se tento výnos použije k uhrazení dalších závazků klienta, tak aby mohl řádně splácet domluvené nájemné. Zbytek peněz zůstane klientovi pro jeho využití.

V momentě podpisu kupní smlouvy podepíše investor s klientem také nájemní smlouvu, na základě které klient nemovitost dál využívá tak, jak činil doposud. Za to platí investorovi smluvené nájemné. Pokud tak dělá v souladu se smlouvu, získává po jejím uplynutí (případně i dříve) právo koupit od investora majetek nazpátek podle předem dohodnuté ceny a podmínek. V takovém případě je investor povinen nemovitost prodat nazpátek.

Obvykle je právem klienta a povinností investora převést nemovitost zpět do vlastnictví klienta do pěti let od zahájení smlouvy. Klient tak o svůj majetek nepřijde jako v případě prodeje či dražby. Při dodržování řádného splácení má záruku, že se mu jeho nemovitost vrátí očištěná od exekucí a požadavků třetích stran.

Recenze našich klientů

pan Miloš, 59 let, Praha

Konsolidace (sloučení půjček)

Pan Miloš čerpal nebankovní podnikatelský úvěr ve výši 1 900 000 korun se zástavou svého bytu v Praze v hodnotě 4 500 000 korun. Nebankovní společnost chtěla na základě svých podmínek dokládat po celou dobu trvání úvěru nesmyslné věci jako například revize kotle, doklad o zaplacení daně, daňové přiznání apod. Pan Miloš po určitém čase trvání úvěru zapomněl jeden z těchto zbytečných dokumentů doložit a společnost mu téměř dvojnásobně navýšila měsíční splátku. Pan Miloš si na základě toho smluvil několik mikropůjček. Ty následně nezvládal splácet, spadl do dluhové pasti a postupně se dostal až do několika exekucí. Poté, co se na nás pan Miloš obrátil, jsme jeho případ prozkoumali, vše jsme vyčíslili a začali komunikovat s exekutory. Klientovi jsme zařídili vyplacení ze všech exekucí a jeho dluhy jsme zkonsolidovali do jedné půjčky s jednou splátkou. Po dvou letech od vyřešení tohoto problému, pomůžeme panu Milošovi s domluvením běžného financování v bance.

Přečíst celou recenzi

Jiří – Nymburk

Výkup nemovitosti a následný pronájem s právem na odkupu zpět

Pan Jiří potřeboval nutně peníze, které potřeboval pro své podnikání na řešení složité situace v rodině. Vzhledem k akutnosti situace si vzal skutečně nevýhodnou půjčku spojenou se zástavou nemovitosti. Smluvní dokumentaci k této půjčce nedostal od firmy dopředu a pod tlakem podepsal dvaceti stránkový elaborát, na jehož přečtení měl zhruba čtvrt hodiny. Při čtení tak přehlédl několik podstatných podmínek, které následně nesplnil. Za nějaký čas mu firma úvěr zesplatnila a požadoval o 900 000 korun víc než mu původně půjčovala. Po spojení s panem Jiřím jsme případ předali i našemu advokátovi, s jehož pomocí jsme splátku snížili na polovinu. Následně jsme zařídili vyplacení dluhu pana Jiřího. Pan Jiří svou nemovitost prodal, následně si nemovitost pronajal s právem na odkoupení zpět. Nemusel se nikam stěhovat, podepsal dlouhodobou nájemní smlouvu s měsíčním nájemným pouhých 12 000 korun a půjčkou 2 000 000 korun s ročním úrokem 5,5 %. Za necelé tři roky se pak dceři pana Jiřího podařilo vyřídit hypoteční úvěr od banky a nemovitost odkoupila zpět do rodinného vlastnictví.

Přečíst celou recenzi

Na co se nejčastěji ptáte? Co by vás mohlo zajímat.

Neváhejte nás kontaktovat

Jak dlouho trvá vyřízení?

Jak dlouho trvá vyřízení?

Záleží na mnoha faktorech, nejčastěji zvládáme do 5 pracovních dní.

Jakou částku maximálně mohu získat?

Jakou částku maximálně mohu získat?

Záleží na lokalitě a její kupní síle, stavu nemovitosti, ale obecně se u tohoto produktu pohybujeme maximálně na 70% z aktuální tržní hodnoty nemovitosti.

Kolik vychází měsíční splátka?

Kolik vychází měsíční splátka?

Téměř vždy řešíme individuální podmínky. Výše splátky je nastavená tak, aby klient bez problému a pravidelně splácel. Dá se říct že výši si určuje sám klient. Produkt je pouze na přechodné období, slouží k vyčištění registrů a načerpání bankovní hypotéky.

Co je potřeba pro vyhotovení nabídky?

Co je potřeba pro vyhotovení nabídky?

Fotografie, adresa a stručný popis nemovitosti, požadovaná výše úvěru.