Výkup nemovitostí
po celé ČR, nabízíme
férové podmínky.

Nejrychlejší a nejvýhodnější řešení pro předlužené klienty. Výkup nemovitostí pro své klienty řešíme momentálně po celé České republice. Pomocí výkupu nemovitosti můžete svou finanční situaci vyřešit během několika dní.

Co znamená výkup nemovitosti?

Máme pro vás řešení i v případě, že jste se dostali do situace, kdy už se chystá exekuční dražba vaší nemovitosti. Exekuční dražby zpravidla skončí na částce výrazně pod reálnou hodnotou majetku. Zabránit tomu můžeme tak, že domluvíme rychlý výkup nemovitosti za garantovanou cenu. Ta se obvykle pohybuje mezi sedmdesáti až devadesátii procenty tržní hodnoty, stále je však vyšší než dražební. Vše je vyřešené mnohem rychleji než při klasickém prodeji. Veškerou zodpovědnost za další prodej či využití prostoru přebírá kupující strana. Získané peníze se použijí na vyplacení dluhů a v ideálním případě vám ještě něco zbyde.

Toto řešení je vhodné třeba i v případě, že zdědíte nemovitost zatíženou exekucí. Stejně tak se na nás můžete obrátit v momentě, kdy už máte vyhlédnuté nové bydlení a na jeho zaplacení potřebujete rychle hotovost. Stejně jako u ostatních produktů, i při výkupu nemovitosti nabízíme individuální přístup a rádi vám pomůžeme s finančním plánem do budoucna. Nabízíme také pomoc právní kanceláře, se kterou spolupracujeme. Zkontroluje zda je s vaší exekucí vše v pořádku a pokud najde pochybení věřitelů či exekutorů, pomůže vám získat vaše peníze nazpět.

Proč svěřit výkup nemovitosti nám?

Nečekejte od nás žádné složité papírování, jsme rychlí a féroví. Dostanete peníze tak, aby váš majetek nezamířil do exekuční dražby. S tím je spojené i to, že jednání s exekutory obstaráme za vás. Připravíme také všechny potřebné smlouvy, které vám včas pošleme k nastudování. Výkup nemovitosti taky nemusí nutně znamenat stěhování. Máme zkušenosti i s tím, že dosavadní majitelé ve svém bydlení zůstali a dostali od nás doživotní nájemní smlouvu.

 • Rychlost
  Peníze můžete mít na účtu v řádu několika dní.
 • Férovost
  Dostanete částku odpovídající hodnotě vaší nemovitosti.
 • Jednoduchost
  Žádné složité papírování, žádné domlouvání úroků.
  a měsíčních splátek.
 • Konec výdajů
  Prodej nemovitosti okamžitě vyřeší vaše finanční problémy,
  nenarůstají tak náklady spojené s exekučním řízením.

Jaký je postup při výkupu nemovitosti?

Jedná se o přímý výkup nemovitosti, postup je tedy v tomto případě dost jednoduchý. Poté, co nás zkontaktujete, necháme vaši nemovitost ohodnotit odborníkem. Na základě jeho zjištění vám nabídneme odpovídající částku. Pokud s ní budete souhlasit, nic nebrání rychlému zaslání peněz na váš účet. V případě potřeby vás pomocí plných mocí budeme zastupovat také při jednání s exekutory. Pro vás osobně je tedy výkup nemovitosti po stránce papírování skutečně jednoduchou záležitostí.

Na co se nejčastěji ptáte? Co by vás mohlo zajímat.

Neváhejte nás kontaktovat

Jak dlouho trvá celý výkup?

Jak dlouho trvá celý výkup?

Z pravidla jsme schopni odeslat peníze klientovi do 4 pracovních dnů od prvního kontaktu.

Jaké podklady k výkupu potřebujete?

Jaké podklady k výkupu potřebujete?

Adresu nemovitosti, kvalitní fotografie nemovitosti a její popis. Dispozice, m², sklep, garáž, balkon, stav atd.