Složte splátky
do jedné a ušetřete.

Máte tolik půjček, že se ztrácíte v tom, kdy máte jakou splácet? Sjednoťte si úvěr do jednoho přehledného.

Co je konsolidace úvěrů?

Konsolidace úvěrů slouží ke sloučení více půjček do jedné. Tuto službu je tedy možné využít v případě, že máte dvě a více půjček s různými podmínkami. Domluvíme pro vás zastřešující úvěr, díky kterému splatíte všechny menší půjčky a budete splácet jednu jedinou s jasně danými pravidly. Při konsolidaci úvěrů je často možné dostat se k nižším měsíčním splátkám, splácení tak rozložíte do delšího časového období. Výhodou konsolidace úvěrů je také to, že s jednou společností poskytující úvěr se můžete jednodušeji domluvit na všech podmínkách. Tato služba je vhodná nejen pro osoby ohrožené exekucí, ale i pro ty, kteří nakupují zboží na splátky. Můžete si sjednotit své platby například za auto, nábytek a elektroniku.

Nezávazně poptat
výhodný podnikatelský úvěr

Kolik potřebuji

50 tis. Kč

10 mil. Kč

Na jak dlouho?

let

1 rok

20 let

Měsíční splátka

Úrok od 10,9% p.a.

Běžná měsíční platba

Proč konsolidovat půjčky právě u nás?

S konsolidací úvěrů máme zkušenosti a víme, že pro vás dokážeme najít co nejvýhodnější řešení. Dvě a více vašich půjček pomůžeme sloučit do jedné přehledné, která má v součtu výrazně nižší úrokovou sazbu, než kdybyste vše spláceli odděleně. Vyřídíme za vás veškerou potřebnou administrativu, nemusíte obcházet postupně všechny společnosti, se kterými máte dosud sjednaný úvěr. Konsolidace půjček tak uleví vašemu rozpočtu prakticky okamžitě a zpravidla jde o dlouhodobě výhodné řešení. Pro klienty je splácení jednoho úvěru ve všech ohledech snadnější než mít půjček víc. Stejně jako u ostatních našich produktů, i zde je nutné mít úvěr zajištěný nemovitostí v osobním vlastnictví vás, nebo blízké osoby.

  • Podnikatelský úvěr je pro podnikatele, živnostníky i firmy
  • Můžete získat od 50 000 až do 80% vaší tržní nemovitosti
  • Podnikatelský úvěr s vámi zařídíme online
  • První splátku můžete odložit o 3 až 12 měsíců
  • Úvěr můžete splácet od 1 roku do 20 let
  • Zajistíme stálý úrok po celou dobu splácení
  • Pravidelným splácením dokážeme zajistit nižší úrok
  • Přijímáme komerční i nekomerční objekty

Jaký je postup při konsolidaci úvěrů?

Obraťte se na nás jakýmkoli ze způsobů, které zde nabízíme. Pro co nejjednodušší konsolidaci úvěrů je vhodné mít před započetím tohoto procesu uhrazené všechny dosavadní splátky půjček, které chcete sjednocovat. Po zjištění informací o všech vašich půjčkách vám nabídneme to nejvýhodnější řešení přímo pro vás. Transparentně vám představíme všechny podmínky nového zastřešujícího úvěru. Pokud s nimi budete souhlasit, provedeme sloučení půjček a od té doby už budete platit jedinou pravidelnou splátku s výhodnějšími podmínkami.

Recenze našich klientů

pan Miloš, 59 let, Praha

Konsolidace (sloučení půjček)

Pan Miloš čerpal nebankovní podnikatelský úvěr ve výši 1 900 000 korun se zástavou svého bytu v Praze v hodnotě 4 500 000 korun. Nebankovní společnost chtěla na základě svých podmínek dokládat po celou dobu trvání úvěru nesmyslné věci jako například revize kotle, doklad o zaplacení daně, daňové přiznání apod. Pan Miloš po určitém čase trvání úvěru zapomněl jeden z těchto zbytečných dokumentů doložit a společnost mu téměř dvojnásobně navýšila měsíční splátku. Pan Miloš si na základě toho smluvil několik mikropůjček. Ty následně nezvládal splácet, spadl do dluhové pasti a postupně se dostal až do několika exekucí. Poté, co se na nás pan Miloš obrátil, jsme jeho případ prozkoumali, vše jsme vyčíslili a začali komunikovat s exekutory. Klientovi jsme zařídili vyplacení ze všech exekucí a jeho dluhy jsme zkonsolidovali do jedné půjčky s jednou splátkou. Po dvou letech od vyřešení tohoto problému, pomůžeme panu Milošovi s domluvením běžného financování v bance.

Přečíst celou recenzi

Jiří – Nymburk

Výkup nemovitosti a následný pronájem s právem na odkupu zpět

Pan Jiří potřeboval nutně peníze, které potřeboval pro své podnikání na řešení složité situace v rodině. Vzhledem k akutnosti situace si vzal skutečně nevýhodnou půjčku spojenou se zástavou nemovitosti. Smluvní dokumentaci k této půjčce nedostal od firmy dopředu a pod tlakem podepsal dvaceti stránkový elaborát, na jehož přečtení měl zhruba čtvrt hodiny. Při čtení tak přehlédl několik podstatných podmínek, které následně nesplnil. Za nějaký čas mu firma úvěr zesplatnila a požadoval o 900 000 korun víc než mu původně půjčovala. Po spojení s panem Jiřím jsme případ předali i našemu advokátovi, s jehož pomocí jsme splátku snížili na polovinu. Následně jsme zařídili vyplacení dluhu pana Jiřího. Pan Jiří svou nemovitost prodal, následně si nemovitost pronajal s právem na odkoupení zpět. Nemusel se nikam stěhovat, podepsal dlouhodobou nájemní smlouvu s měsíčním nájemným pouhých 12 000 korun a půjčkou 2 000 000 korun s ročním úrokem 5,5 %. Za necelé tři roky se pak dceři pana Jiřího podařilo vyřídit hypoteční úvěr od banky a nemovitost odkoupila zpět do rodinného vlastnictví.

Přečíst celou recenzi

Na co se nejčastěji ptáte? Co by vás mohlo zajímat.

Neváhejte nás kontaktovat

Jak dlouho trvá vyřízení?

Jak dlouho trvá vyřízení?

Záleží na počtu věřitelů, firmám kterým dlužíte. Standardně zvládáme do jednoho týdne.

Budete jednat s věřiteli, kterým dlužím, přímo vy?

Budete jednat s věřiteli, kterým dlužím, přímo vy?

Ano, veškerou komunikaci vyřešíme za vás. S věřiteli komunikujeme výhradně my.