Refinancujte
a splácejte levněji.

Máte pocit, že splácíte zbytečně nevýhodnou půjčku? Refinancování úvěru vám umožní převést současný závazek na levnější variantu.

Co je refinancování úvěru?

Tuto službu je výhodné použít například v momentě, kdy vám u dřívější půjčky končí doba fixace, po kterou není možné podmínky úvěru měnit. V tuto chvíli je možné se s námi domluvit na refinancování úvěru. Refinancovat je ale možné i další typy úvěrů. Zjednodušeně pro vás zajistíme splacení původní půjčky pomocí nového úvěru, který bude mít výhodnější podmínky. Podle výše vašeho úvěru je možné pomocí této služby ušetřit až desítky tisíc korun.

Nezávazně poptat
výhodný podnikatelský úvěr

Kolik potřebuji

50 tis. Kč

10 mil. Kč

Na jak dlouho?

let

1 rok

20 let

Měsíční splátka

Úrok od 10,9% p.a.

Běžná měsíční platba

Proč řešit refinancování úvěru s námi?

Stejně jako u ostatních produktů vám nabízíme osobní přístup, všechny potřebné kroky s vámi probereme a vše vám vysvětlíme. Podle vašich potřeb tak domluvíme dobu splácení i výši úroků podle vašich možností. S refinancováním vám pomůžeme v případě, že máte půjčku od banky i nebankovní společnosti. Potřebnou administrativu spojenou se změnou úvěru zajistíme za vás. Ve výsledku tak můžete dosáhnout na nižší měsíční splátky rozložené do doby podle vašich potřeb, a to bez složitých administrativních postupů. I v případě refinancování úvěru od vás budeme požadovat zajištění pomocí vlastnictví v osobním vlastnictví vás, nebo někoho vám blízkého.

  • Podnikatelský úvěr je pro podnikatele, živnostníky i firmy
  • Můžete získat od 50 000 až do 70% vaší tržní hodnoty nemovitosti
  • Podnikatelský úvěr s vámi zařídíme online
  • První splátku můžete odložit o 3 až 12 měsíců
  • Úvěr můžete splácet od 1 roku do 20 let
  • Zajistíme stálý úrok po celou dobu splácení
  • Pravidelným splácením dokážeme zajistit nižší úrok
  • Přijímáme komerční i nekomerční objekty

Jaký je postup při refinancování úvěru?

Ozvěte se nám prostřednictvím kteréhokoli z kontaktů uvedených na těchto stránkách. V případě, že chcete refinancovat úvěr po době vypršení fixace, je vhodné se s námi spojit aspoň dva měsíce před koncem doby fixace, abychom vše v klidu stihli tak, abyste nemuseli splácet méně výhodný úvěr ani o den déle. Po prozkoumání vaší situace vám nabídneme nejvýhodnější možné řešení a pokud budete souhlasit, o vše ostatní se už postaráme a vy brzy začnete splácet úvěr s výhodnějšími podmínkami než doposud.

Recenze našich klientů

pan Miloš, 59 let, Praha

Konsolidace (sloučení půjček)

Pan Miloš čerpal nebankovní podnikatelský úvěr ve výši 1 900 000 korun se zástavou svého bytu v Praze v hodnotě 4 500 000 korun. Nebankovní společnost chtěla na základě svých podmínek dokládat po celou dobu trvání úvěru nesmyslné věci jako například revize kotle, doklad o zaplacení daně, daňové přiznání apod. Pan Miloš po určitém čase trvání úvěru zapomněl jeden z těchto zbytečných dokumentů doložit a společnost mu téměř dvojnásobně navýšila měsíční splátku. Pan Miloš si na základě toho smluvil několik mikropůjček. Ty následně nezvládal splácet, spadl do dluhové pasti a postupně se dostal až do několika exekucí. Poté, co se na nás pan Miloš obrátil, jsme jeho případ prozkoumali, vše jsme vyčíslili a začali komunikovat s exekutory. Klientovi jsme zařídili vyplacení ze všech exekucí a jeho dluhy jsme zkonsolidovali do jedné půjčky s jednou splátkou. Po dvou letech od vyřešení tohoto problému, pomůžeme panu Milošovi s domluvením běžného financování v bance.

Přečíst celou recenzi

Jiří – Nymburk

Výkup nemovitosti a následný pronájem s právem na odkupu zpět

Pan Jiří potřeboval nutně peníze, které potřeboval pro své podnikání na řešení složité situace v rodině. Vzhledem k akutnosti situace si vzal skutečně nevýhodnou půjčku spojenou se zástavou nemovitosti. Smluvní dokumentaci k této půjčce nedostal od firmy dopředu a pod tlakem podepsal dvaceti stránkový elaborát, na jehož přečtení měl zhruba čtvrt hodiny. Při čtení tak přehlédl několik podstatných podmínek, které následně nesplnil. Za nějaký čas mu firma úvěr zesplatnila a požadoval o 900 000 korun víc než mu původně půjčovala. Po spojení s panem Jiřím jsme případ předali i našemu advokátovi, s jehož pomocí jsme splátku snížili na polovinu. Následně jsme zařídili vyplacení dluhu pana Jiřího. Pan Jiří svou nemovitost prodal, následně si nemovitost pronajal s právem na odkoupení zpět. Nemusel se nikam stěhovat, podepsal dlouhodobou nájemní smlouvu s měsíčním nájemným pouhých 12 000 korun a půjčkou 2 000 000 korun s ročním úrokem 5,5 %. Za necelé tři roky se pak dceři pana Jiřího podařilo vyřídit hypoteční úvěr od banky a nemovitost odkoupila zpět do rodinného vlastnictví.

Přečíst celou recenzi

Na co se nejčastěji ptáte? Co by vás mohlo zajímat.

Neváhejte nás kontaktovat

Jak dlouho trvá vyřízení?

Jak dlouho trvá vyřízení?

Záleží na mnoha faktorech. Obvykle celé vyřízení trvá jeden týden.

Kdo bude jednat s původními věřiteli?

Kdo bude jednat s původními věřiteli?

S věřiteli kterým dlužíte komunikujeme výhradně my. Snažíme se snížit částku k vyplacení na minimum.

Jak vysoký bude úrok?

Jak vysoký bude úrok?

Nejnižší možný úrok je 10,9%, na který se snažíme dosáhnout u každého klienta.