Vyplacení exekucí
na nemovitosti,
úrok od 8,9%.

Zastavení exekuce, při kterém vám zůstane váš majetek. Zastavíte výdaje na exekuce a budete splácet jednu půjčku s férovým úrokem. Vyplacení exekucí umíme vyřídit expresně do 7 pracovních dní.

Co je vyplacení exekucí?

Je spousta cest, kterými se člověk může zadlužit a postupně se dostat až do exekučního řízení, při kterém může hrozit třeba i ztráta bydlení. Vyplacení exekucí pomocí úvěru se zastavením nemovitosti je jedna z cest, jak tento proces zastavit. Vyhodnotíme vaši situaci a dojednáme pro vás půjčku s co nejvýhodnějším úrokem, díky které splatíte vaše dosavadní dluhy. Místo více splátek s vysokými úroky tak budete mít jednu půjčku s férovými podmínkami a dostanete se z rejstříků dlužníků. Domluvíme vám půjčku, při které peníze putují přímo na účet exekutorovi, což celý proces zkracuje a urychluje zastavení exekuce. Peníze budete následně splácet podle domluvených pravidel, majetek vám ale zůstane. Nutností je vlastnictví nemovitosti, kterou budete při půjčce ručit. Nemusí být přímo vaše, domluvit se dá i s někým z rodiny, kdo bude schopný a ochotný vám pomoct. Pokud je exekuce uvalená přímo na nemovitost, budete jednoduše ručit přímo ní.

Nezávazně poptat
výhodný podnikatelský úvěr

Kolik potřebuji

50 tis. Kč

10 mil. Kč

Na jak dlouho?

let

1 rok

20 let

Měsíční splátka

Úrok od 10,9% p.a.

Běžná měsíční platba

Proč řešit vyplacení exekucí s námi?

Zmíněné vlastnictví nemovitosti, která může sloužit jako zástava je vlastně naše jediná podmínka. Součet vašich dluhů by neměl činit víc než osmdesát procent hodnoty této nemovitosti. Pokud toto splňujete, dokážeme takřka vždy najít co nejlepší řešení ve vašem konkrétním případě. Obrátit se na nás můžete v jakékoli fázi exekučního řízení, samozřejmě ale platí, že čím dříve, tím lépe. O vyplacení exekucí a potřebné papírování se postaráme, s jednáním s exekutory máme bohaté zkušenosti. Spolu s právníky ze spolupracující advokátní kanceláře se také podíváme, jestli s vámi věřitelé a exekutoři zacházeli podle zákonů a pokud najdeme jejich pochybení, pomůžeme vám dostat vaše peníze zpátky. Vyplacením exekuce navíc naše spolupráce nemusí končit. Pomůžeme vám s finančním plánem a v průběhu času jsme schopní vaši půjčku refinancovat. Je běžná praxe, že nejdřív pomůžeme klientovi z nejhoršího ven pomocí nebankovní půjčky s vyšším úrokem a postupně ho v průběhu let dostaneme až k nejbezpečnější bankovní půjčce. O takových případech se můžete dočíst v sekci příběhy klientů.

 • Exekuci vyřešíme za vás
  okamžitě za vás přebereme jednání s exekutory
  a věřiteli, zbavíme vás tak nepříjemného tlaku,
  který je s tímto spojený.
 • Rychlost a jednoduchost
  při nebankovní půjčce nemusíte dlouze
  prokazovat svou majetkovou situaci, stačí nemovitost,
  kterou můžete ručit.
 • Nepřijdete o majetek
  vyplacení exekucí vám pomůže řešit nepříjemnou finanční
  situaci bez ztráty majetku. Nemovitostí pouze ručíte
  a pokud řádně splácíte, nemůžete o ni přijít.
 • Férové podmínky
  místo několika úvěrů s vysokými úroky budete splácet jednu
  půjčku s přijatelnějším úrokem, který se navíc
  může postupně snižovat
 • Individuální přístup
  najdeme řešení co nejlepší pro vaši situaci,
  navíc vám pomůžeme s dalším finančním plánováním.

Jaký je postup při vyplacení exekucí?

Vyberte si cestu, kterou nás zkontaktujete. Na základě telefonického rozhovoru a pár minut strávených u počítače našeho odborníka, dokážeme váš případ posoudit a doporučit tu nejlepší cestu pro kompletní vyřešení celé situace. Začneme komunikovat s exekutory, dluhy vyčíslíme, ověříme hodnotu vaši nemovitosti a dle toho navrhneme konkrétní řešení. Druhý den po podpisu jsou vaše závazky zcela zaplacené. Už od prvního kontaktu s klientem plánujeme společný dlouhodobý cíl. Tím je je dostat vás k bankovní půjčce, která je nejjistější.

Recenze našich klientů

pan Miloš, 59 let, Praha

Konsolidace (sloučení půjček)

Pan Miloš čerpal nebankovní podnikatelský úvěr ve výši 1 900 000 korun se zástavou svého bytu v Praze v hodnotě 4 500 000 korun. Nebankovní společnost chtěla na základě svých podmínek dokládat po celou dobu trvání úvěru nesmyslné věci jako například revize kotle, doklad o zaplacení daně, daňové přiznání apod. Pan Miloš po určitém čase trvání úvěru zapomněl jeden z těchto zbytečných dokumentů doložit a společnost mu téměř dvojnásobně navýšila měsíční splátku. Pan Miloš si na základě toho smluvil několik mikropůjček. Ty následně nezvládal splácet, spadl do dluhové pasti a postupně se dostal až do několika exekucí. Poté, co se na nás pan Miloš obrátil, jsme jeho případ prozkoumali, vše jsme vyčíslili a začali komunikovat s exekutory. Klientovi jsme zařídili vyplacení ze všech exekucí a jeho dluhy jsme zkonsolidovali do jedné půjčky s jednou splátkou. Po dvou letech od vyřešení tohoto problému, pomůžeme panu Milošovi s domluvením běžného financování v bance.

Přečíst celou recenzi

Jiří – Nymburk

Výkup nemovitosti a následný pronájem s právem na odkupu zpět

Pan Jiří potřeboval nutně peníze, které potřeboval pro své podnikání na řešení složité situace v rodině. Vzhledem k akutnosti situace si vzal skutečně nevýhodnou půjčku spojenou se zástavou nemovitosti. Smluvní dokumentaci k této půjčce nedostal od firmy dopředu a pod tlakem podepsal dvaceti stránkový elaborát, na jehož přečtení měl zhruba čtvrt hodiny. Při čtení tak přehlédl několik podstatných podmínek, které následně nesplnil. Za nějaký čas mu firma úvěr zesplatnila a požadoval o 900 000 korun víc než mu původně půjčovala. Po spojení s panem Jiřím jsme případ předali i našemu advokátovi, s jehož pomocí jsme splátku snížili na polovinu. Následně jsme zařídili vyplacení dluhu pana Jiřího. Pan Jiří svou nemovitost prodal, následně si nemovitost pronajal s právem na odkoupení zpět. Nemusel se nikam stěhovat, podepsal dlouhodobou nájemní smlouvu s měsíčním nájemným pouhých 12 000 korun a půjčkou 2 000 000 korun s ročním úrokem 5,5 %. Za necelé tři roky se pak dceři pana Jiřího podařilo vyřídit hypoteční úvěr od banky a nemovitost odkoupila zpět do rodinného vlastnictví.

Přečíst celou recenzi

Na co se nejčastěji ptáte? Co by vás mohlo zajímat.

Neváhejte nás kontaktovat

Jak dlouho trvá celé vyřízení?

Jak dlouho trvá celé vyřízení?

Pokud jde vše bez komplikací tak do 4 pracovních dnů může mít exekutor peníze na účtě.

Pomůžete mi v jednání s věřiteli, exekutory?

Pomůžete mi v jednání s věřiteli, exekutory?

Ano, věřitele kontaktujeme na základě plné moci ihned a vyjednáváme o částkách.

Co když mám exekuce kvůli nevýhodným půjčkám?

Co když mám exekuce kvůli nevýhodným půjčkám?

Díky naši kampani ,, projekt právní pomoci,, náš advokát zdarma prostuduje smluvní dokumentaci a vyhodnotí zda by stálo za to podat žalobu vymoci peníze zpět.